Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetiniz var, Ama trafiğe çıkamıyor musunuz ? Bay ve Bayan Öğretmenlerimizle Direksiyon özel dersleri veriyoruz

Yenilenen son model Nissan Micra ve Mitsubishi Prestige araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Cazip ödeme seçeneklerimiz ile siz değerli kursiyerlerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Özel Direksiyon eğitimlerimiz, ehliyetini almış olan, her yaş gurubundan kursiyerler için hazırlanan bir eğitim sürecidir. Trafiğe çıkmakta cesaretsiz olan, Kendine güvenen fakat pratiğe ihtiyacı olan, İş sebebiyle direksiyon eğitimine ihtiyacı olan kursiyerlerimiz için ayrı ayrı hazırladığımız programlarımızla artık evinizin önünde otomobiliniz boş yere durmayacak. Kendine güvenen ve Trafik kurallarına uyan birer sürücü olacaksınız. Bu süreçte Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde, yedek debriyaj ve fren bulunan tertibatlı araçlarımızla kursiyerlerimizin seviyelerine göre ayrı ayrı programlar uygulanacaktır.

Bu programlar Şehir içi, şehir dışı eğitimlerinin yanı sıra, herkes için sorun olan Park etme eğitimlerimizle sona erecektir.

Trafik Cesaret Eğitimi

1 – 8 saatlik bir program uygulanacaktır. Bu eğitimi belirli bir seviyede direksiyon pratiğine sahip olan kursiyerlerimiz içindir. Cesaret kazanmak veya Direksiyon pratiğini yenilemek, artırmak ve güven kazanmak isteyen kursiyerlerimize uygulanacaktır.

İlk saatteki seviye tespitinden sonra trafik yoğunluğunu artırarak devam edecektir. 7. saat gece sürüşü 8. Saat içinde trafik yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde park eğitimi yapılacaktır.

Trafik Tecrübe Eğitimi

2- 14 Saatlik bir program uygulanacaktır. Ehliyetini aldıktan sonra hiç direksiyon başına oturmamış, veya 3 yıldan fazla bir süredir araç kullanmamış kursiyerlerimiz için hazırlanan bir programdır.ilk 2 saatteki seviye tespitinden sonra, düşük yoğunluklu trafikte devam edip, ilerleyen saatlerde yoğun trafikte devam edecektir. 13. Saatte gece sürüşü 14. Saatte ise park eğitimi yapılacaktır.

Trafik Ustalık Eğitimi

3- 20 saatlik bir programdır. Bu program ise daha çok iş sebebiyle araç kullanmak zorunda olan fakat pratiği olmayan kursiyerler için uygulanacaktır. İlk 2 saatte seviye tespiti, düşük yoğunluklu trafikte devam edecektir Kursiyerin durumuna göre daha yoğunluklu trafiğe çıkılacak ve son saatlere yakın şehirler arası yol tecrübesi için şehirler arası yolda araç kullanılacaktır. 18. Ve 19. Saatlerde şehir içi park etme eğitimi ve 20. Saatte gece sürüşü programı ile sonlandırılacaktır.

Not. Paket program eğitimlerimiz, kursiyerlerimiz talebi doğrultusunda süreleri değişebilir. Eğitim süresince yakıt, Ders Öğretmeni ücreti, amortisman, ve diğer giderler kursumuza aittir.

Daha sonrasında kendi aracında çalışıp, alışmak isteyen kursiyerlerimiz için direksiyon eğitmenlerimizle görüşmeniz gerekmektedir.

Vilayet Sürücü Kursu’nu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.